КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ:

РУБРИКА:

ЗАПИТУЄТЕ - ВІДПОВІДАЄМО!

Як штучно годувати щенят? 

Для штучного вигодовування щенят кращою кормовою сумішшю вважається наступна: цілісного молока 800 мл, розбавлених вершків (12%) 200 мл, одного яєчного жовтка, кісткової муки 6 г, вітаміну "А" 2000 М. Е., вітаміну "Д" 500 М. Е.  Після перемішування всіх складових частин поступово додають 4 г лимонної кислоти, розчиненої в одній столовій ложці води.  Зберігати отриману суміш треба в холодному місці (краще в холодильнику) і розігрівати лише необхідну кількість.  

Годують щенят за допомогою звичайної дитячої соски, надітої на пляшку, сосок має бути не дуже великим і дуже м'яким. Для щенят найдрібніших порід можна використовувати очну піпетку.  Не можна дуже швидко годувати, оскільки щеня не встигатиме ковтати, а це може привести до аспіраційної пневмонії. Рівним чином дуже багато їжі (до роздуття живота) давати не слід, це приведе до розладу травлення 

Кількість молочної суміші в добу дають щеняті залежно від віку з розрахунку певного відсотка його ваги: 3-денному - 15-20%, 7-денному - 22-25%, 14-денному - 30-32%, 21-денному - 32-40%. Протягом перших трьох тижнів щенят годують 6 раз на добу; вночі годувати не слід. Щенят більш старшого віку годують 5 разів. 2,5-3-тижневі щенята вже можуть лити з блюдця; 3-4-педельниє щенята повинні отримувати різного вигляду каші. Щенятам після 4-х тижнів лимонної кислоти не дають.

Який вік вашого вихованця ?

Конверсія віку кішок

Конверсія віку кішок і людини не зводиться до простого використання коефіцієнта 7 (як помилково вважають люди при розрахунку віку собак, а іноді - і кішок). Основна причина помилковості такого підходу - швидке дорослішання кішок за перші роки життя. Щоб правильно перекладати вік кішки в еквівалент віку людини, прийнятий метод додавання 15 років до першого року життя. У віці 2 років додають 10. Після цього додають по 4 роки до кожного році кішки. Це означає, що до дворічного віку кішка дорослішає приблизно до рівня 25-річної людини.

Отже, розрахунки не настільки складні, але все ж, Вам прийдеться здійснити деякі розрахунки на папері або в голові. Тому «калькулятор котячого віку» - досить практичний інструмент.

Для порівняння, в «Котячої біблії», книзі, написаній Трейсі Хочнера, представлені наступні значення:

Кошеня у віці 1 місяць = 6-місячна дитина

Кошеня у віці 3 місяців = 4-річна дитина

Кошеня у віці 6 місяців = 10-річна дитина

Кошеня у віці 8 місяців = 15-річна дитина

Кошеня у віці 1 року досягає повноліття, еквівалентного 18-річчю людини.

2 котячих року = 24 людських

4 котячих року = 35 людських

6 котячих років = 42 людських року

8 котячих років = 50 людських

10 котячих років = 60 людських

12 котячих років = 70 людських

14 котячих років = 80 людських

16 котячих років = 84 людських років

 Отже, існують найрізноманітніші думки на цей рахунок.

(матеріали з сайту http://www.calculatorcat.com/cats/cat-years.phtml)

(калькулятор віку http://www.calculatorcat.com/cats/cat-years.phtml)

ĉ
Сергій Янко,
2 груд. 2010 р., 02:47
ĉ
Сергій Янко,
2 груд. 2010 р., 02:41
Comments